top of page

RODZAJE ZAJĘĆ:

Poniżej przedstawiamy prowadzone przez nas zajęcia taneczne. Każda forma zajęć zawiera swój program i w oparciu o liczebność i postępy grupy jest on odpowiednio rozbudowywany. Kursy prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania od podstawowego do sportowego. Zajęcia skierowane są zarówno do dzieci jak i dorosłych i seniorów. Oferujemy zarówno zajęcia indywidulane jak i grupowe.

wiatraczek Dzieci

ZAJĘCIA DLA DZIECI

Skierowane do najmłodszych- dzieci w wieku 4-7 lat oraz 7- 11 lat mają na celu rozwój psychoruchowy dziecka. Układy i animacje muzyczno-ruchowe pozwalają na doskonałą zabawę, rozwijanie koordynacji i muzykalności dziecka.

 

Taniec wzmacnia szereg pozytywnych cech, takich jak: koncentracja uwagi, szybkość uczenia się i zapamiętywania, spostrzegawczość, systematyczność. Uczy szacunku dla rówieśników, umiejętności współpracy oraz kultury osobistej. Zajęcia służą również spożytkowaniu nadmiaru energii.

Taniec ślub

PIERWSZY TANIEC

Pierwszy Taniec to typowy i praktycznie zawsze spotykany element wesela. Państwo młodzi jako gospodarze zabawy mają prawo do „Pierwszego Tańca” który jest umownym rozpoczęciem zabawy tanecznej. 

W naszej szkole perfekcyjnie się do niego przygotujesz- zaufały nam już setki par!

KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH 

Taniec towarzyski dzieli się na 2 style- standardowy (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) oraz tańce latynoamerykańskie (cha-cha-cha, samba, rumba, pasodoble i jive). Na kursie w zależności od poziomu zaawansowania poznasz kolejne figury, rytmy i tańce. Ta forma tańca może stać się Twoim hobby na wiele lat- miło spędzać czas na parkiecie ze swoim partner- dobra zabawa, fajna muzyka i spalanie kalorii ! Doskonałe dla par w każdym wieku ;)

Klub tańca towarzyskiego

SEKCJA SPORTOWA

Jesteś doświadczonym tancerzem z kilkuletnim stażem? Chciałbyś dalej rozwijać się pod okiem doświadczonych trenerów. Układanie profesjonalnych choreografii, zajęcia techniczne, przygotowanie do turniejów oraz wiele innych elementów niezbędnych dla zawansowanych tancerzy. 

Klasa taneczna

LATINO SOLO

Nie masz partnera a kochasz taniec? Mamy zajęcia doskonałe dla Ciebie! Wszystkie Panie w których sercach gra latynoska muzyka zapraszamy na LATINO SOLO. Kubńskie, brazylisjkie, hiszpańskie rytmy będą nam towarzyszyć przez całe zajęcia. Poczuj się kobieco, nabierz pewności siebie i zadbaj o swoją sylwetkę. 

Tango taniec para

KURSY TAŃCA UŻTYKOWGO DLA DOROSŁYCH

Zajęcia przeznaczone dla par chcących poznać podstawy figur które z łatwością można wykorzystać na każdej tańczonej imprezie- w klubie, na weselu czy studniówce.

Zajmiemy się podczas kursu nie tylko poznaniem kroków ale omówimy także umiejętność prowadzenia i podążania w tańcu. Jeśli ktoś nie miał styczności z tańcem wcześniej ten kurs jest idealny na przełamanie lodów!

bottom of page